مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

خانمهاي با شا‌نه‌هاي پهن چگونه لباس بپوشند تا برازنده‌تر باشند!

هنگامي كه شانه‌هاي پهني داريم چگونه و به چه سبكي لباس بپوشيم تا شانه‌هايمان جلوه‌ي بهتري پيدا كنند ؟

اگر يك خانم باشيد و شانه‌هاي پهني داشته باشيد، احتمالا از اين موضوع رنج مي‌بريد ، زيرا خانم‌ها به علت شكل و فورم ظريف زنانه اي كه دارند ، اگر شانه‌هاي پهني داشته باشند خيلي به چشم مي‌آيد و با لباس پوشيدن خود مشكل دارند اما در مردان ، داشتن شانه‌هاي پهن و كشيده يك حسن محسوب مي‌شود.

 اما ديگر افكار منفي راجع به وضع ظاهريتان و شانه‌هايتان كافي است ما در اين مقاله راه حل‌هاي بسيار موثري را به شما پيشنهاد مي‌كنيم ،قبل از هر كاري و هر عملي ياد بگيريد كه خود را دوست داشته باشيد حتي اگر ظاهرتان بد باشد .

 

در ابتداي سخن قبل از شروع هر بحثي بايد شما را از موضوع اميدوار كننده اي آگاه كنيم :

آيا مي‌دانستيد بسياري از فشن‌ها ي و بازيگران مشهور داراي شانه‌هاي پهني هستند ؟؟ اما با فورم درست لباس پوشيدن وهم چنين اجتناب از برخي البسه‌ها باعث مي‌شود كه شما هرگز به اين موضوع پي نبريد !!

 

بازيگران و فشن‌هايي مانند : پنلوپه كروز ، و بازيگر فرانسوي هيلاري سوانك .

 اين زنان كه متذكر نام آنها شديم مثال كوچكي از افرادي بودند كه داراي شانه‌هاي پهن هستند پس اعتماد به نفس خود را حفظ كنيد !!

 

در ابتدا از مواردي كه بايد دوري كنيد مي‌پردازيم :

 

1. از لباس‌هاي كه اپل دارند بپرهيزيد و آنها را نپوشيد .

2. از لباس‌هاي كه راه راه‌هاي افقي و يا طرح‌هاي افقي دارند اجتناب كنيد .

3.  لباس‌هاي كه يقه‌هاي قايقي دارند را نيز نپوشيد زيرا به علت شكل و فورم خاصي كه اين يقه به ناحيه ي گردن و شانه‌هاي شما مي‌دهد باعث مي‌شود كه كشيده و پهن بودن شانه‌هايتان بيشتر به چشم آيد و توصيه مي‌كنيم به جاي اينكه از اين مدل يقه استفاده كنيد از يقه‌هاي گرد استفاده كنيد ، زيرا براي صفت خاصي كه شما داريد اين مدل يقه بهتر است .

 

حال چه لباس‌هاي را بايد بپوشيم ؟

1. لباس‌هاي كه داراي يقه‌هاي هفت هستند براي اين كار بهتر هستند زيرا اين يقه‌ها ديد بيننده را از شانه‌هاي شما منحرف مي‌كند و اين توضيح در مورد لباس‌هاي دكولته نيز صادق است . و اگر داراي پاهاي لاغر و شانه‌هاي پهن هستيد، بلوز يقه ي هفت خود را با شلوار‌هاي رنگي  مانند : سفيد يا قرمز بپوشيد .

 

2. لباس‌هاي با آستين‌هاي سه ربع بپوشيد نه آستين‌هاي خيلي بلند . آستين سه ربع به آستيني گفته مي‌شود كه تا ناحيه ي آرنج باشد نه بلندتر و نه كوتاهتر . و براي اينكه ظاهرتان جلوه اي زنانه به خود بگيرد مي توانيد از دامن‌هاي كوتاه و يا شلوارهاي برمودا استفاده كنيد . 

 حال چندين شرايط خاص را بررسي مي‌كنيم :

1. اگر شما دستان ظريف و كوچكي داريد و بر عكس داراي شانه‌هاي كشيده اي هستيد به شما توصيه مي‌كنيم كه لباس‌هاي  و يا تاپ‌هاي با آستين‌ها ي پف آلود بپوشيد تا اين ناحيه از بدنتان كمتر ديده شود و به نوعي آن را مي‌پوشانيد .

2. از پليورهاي بي آستين و يا شلوارهاي بند دار استفاده كنيد ، بخصوص شلوارهاي بند دار باعث مي‌شوند كه كشيدگي شانه‌هايتان كمتر ديده شود و به نوعي باعث قطع كردن نگاه مخاطبتان نسبت به شانه‌هاي شما مي‌شود .

3. همان طور كه گفته شد لباس‌هاي با يقه‌هاي گرد نيز باعث پوشيدن اين ناحيه مي‌شود . از ضمائم خاصي نيز مي‌توانيد براي اين كار كمك بگيريد مانند : گردن بندهاي بلند.

و بهتر است از گردن بند‌هاي از جنس طلا و يا مرواريد استفاده كنيد ، اگر گفته مي‌شود گردن بندهاي بلند را بياندازيد به اين دليل است كه نظر و ديد بيننده را از شانه‌هاي پهن و كشيده ي شما منحرف مي‌كنند .

از گوشواره‌هاي تزئين شده با سنگ‌هاي زيبا استفاده كنيد . براي اينكه ديد گردن خود را كمتر كنيد . اين كار فقط به خاطر دليلي  كه گفته شد انجام مي‌شود پس به خاطر داشته باشيد از گوشواره‌هاي خيلي سنگين استفاده نكنيد زيرا گوش‌تان اذيت مي‌شود و مهم تر از اينكه زيبايي هميشه در سادگي نهفته است .

 


نوشته شده در چهارشنبه 1390/1/24ساعت 22:17 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog